Yükleniyor...

Başhekimden Mesaj

Başhekim Op. Dr. Kemal NAS'dan Mesaj

Bizler Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi ailesi olarak, hastalarımıza verdiğimiz hizmetin etkinlik ve verimliliğini sürekli gözeterek en iyiye ulaşmak amacındayız.  Öncelikle insan sağlığını korumanın ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket etmekte ve mevcut tüm imkânlarımızı ve donanımımızı hasta memnuniyetini sağlamak için kullanmaktayız.

Bizler Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi ailesi olarak, hastalarımıza verdiğimiz hizmetin etkinlik ve verimliliğini sürekli gözeterek en iyiye ulaşmak amacındayız.


Öncelikle insan sağlığını korumanın ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket etmekte ve mevcut tüm imkânlarımızı ve donanımımızı hasta memnuniyetini sağlamak için kullanmaktayız.


İnsan sağlığını her şeyin üzerinde tutan hizmet anlayışıyla, insana hak ettiği değeri gösterebilmek için güler yüzlü, güvenilir, kaliteden ödün vermeden her zaman kendimizi yenileme ve geliştirme gayreti içinde olduk ve olmaya devam edeceğiz.


Vicdani ve bilimsel değerlerine bağlı, etik kurallara saygılı, hasta memnuniyeti odaklı, güvenilir bir teşhis ve tedavi hizmeti misyonu ile birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz.


Siz hastalarımızdan aldığımız destek ve teşvikle sağlığınızın teminatı olan ve “ Önce Sağlık” sloganıyla yoluna devam eden Özel Turgutlu Odak Tıp herkesi kucakladığını vurgular, sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmenizi temenni ederiz.